Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,72 zł , zmiana od tamtej pory: -23,78%

Notowania akcji nie zdołały pokonać ważnego oporu w przedziale 6-6,26 zł

Zgłoś do moderatora
Notowania akcji nie zdołały pokonać ważnego oporu w przedziale 6-6,26 zł, po czym na wykresie pojawiła się świeca przypominająca wyglądem i wymową formację spadającej gwiazdy na skokowo rosnącym wolumenie. Sytuacja byków robi się trudna. http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/28231-rynek-akcji-pbg-pkn-orlen-wojas-atm-grupa
  • Notowania akcji nie zdołały pokonać ważnego oporu w przedziale 6-6,26 zł Autor: ~Niebieski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WOJAS 2,35% 4,36 2020-08-10 16:04:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.