Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,00 zł , zmiana od tamtej pory: 2,00%

Nota 5.4 sprawozdania skonsolidowanego MNC - Mennica Legacy Tower

Zgłoś do moderatora
https://nowawarszawa.pl/mennica-legacy-tower-zmienia-sie-w-wieze-mbanku/ 
Czy akcjonariusze MNC mogą wyjaśnić, czy powierzchnia biurowca Mennica Legacy Tower została wynajęta, jest w 50% aktywem MNC i przynosi przychody finansowe (nota 5.4 wskazuje na brak przychodów w wynajęcia biurowca). Dlaczego aktywa liczone w miliardy złotych (1,6 mld zł.) oraz inne pozycje bilansowe nie zostały uwzględnione w skonsolidowanym sprawozdaniu MNC.
Dlaczego w sprawozdaniu skonsolidowanym Zarząd nie wyjaśnia tej sprawy w sposób klarowny.

  • Nota 5.4 sprawozdania skonsolidowanego MNC - Mennica Legacy Tower Autor: ~Czytelnik

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MENNICA 0,00% 20,40 2021-06-25 15:22:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.