Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  84,90 zł , zmiana od tamtej pory: -3,42%

Norwegowie najbardziej zaangazowani w Selvite.

Zgłoś do moderatora
Poredukowali zaangazowanie w wiele spolek z gpw. Nie wieza w gpw. jednak jest pare papierow , w ktore pozostaja b. mocno zaangazowani. Na prowadzeniu % 4.47 ( bodaj) jednym z niewielu: Selvita.
Chcialoby sie powiedziec" tak trzymac " Amundseny
  • Norwegowie najbardziej zaangazowani w Selvite. Autor: ~swiss

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SELVITA 0,00% 82,00 2023-03-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.