Forum Giełda +Dodaj wątek

Nortcoast - potencjał na ponad 2 zł

Zgłoś do moderatora
Przyglądając się większym zmianom w akcjonariacie (pow. 650 tys) to były 2 ciekawe ostatnimi czasy:
714 tys zaczynjące ogólny spadek po 2,28 1 pażdziernika 2008 i 678 tys po 1,21 10 czerca tego roku... kończąca ogólny spadek?

Jeśli teoria lustrzanego wykresu się sprawdzi to następny większy obrót na poziomie ponad 2 pln, bo taka właśnie jest luka

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
NORTCOAST 0,00% 14,95 2020-09-29 16:35:50