Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,98 zł , zmiana od tamtej pory: 11,24%

Nominacja Ghostrunnera

Zgłoś do moderatora
https://moviesroom.pl/newsy/gry/digital-dragons-nagrodzi-najlepsze-polskie-i-zagraniczne-gry-cyberpunk-2077-i-ghostrunner-wsrod-nominowanych/
  • Nominacja Ghostrunnera Autor: ~Adam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ONEMORE -0,18% 5,54 2021-10-19 17:00:00