Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  48,70 zł , zmiana od tamtej pory: -7,60%

Nodthera.Join us at the Inflammasome Therapeutics Summit 29-31 Oct.

Zgłoś do moderatora
Cieszymy sie na prezentacje i dyskusje najnowszych postepow w terapeutyce inflamazomow.Na pierwszym kongresie poswieconym tej terapii.Role prowadzacego pelnic bedzie nasz CSO Allan Watt .Allan zaprezentuje naszego „ Lead Development Kandidat“ .Natomiast Chris Gabel VP biologii, bedzie mobil o potencjale naszych czasteczek nastepnej generacji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU -1,32% 45,00 2019-12-13 17:02:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.