Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,13 zł , zmiana od tamtej pory: -16,11%

Nocne Kupuj

Zgłoś do moderatora
Kurs cały czas w trendzie wzrostowym dzisiejsza świeczka to tylko przedsmak tego co tu będzie w przyszłym tygodniu być może kolejny szczyt na 1.6 wystarczą dwie sesje, eni właśnie tak się zachowuje, jak następuje wybicie mamy 30-40 % w jedną sesje przy duzych obrotach i kolejną aby zagrać na korekcie. Znawca pisał żę sprzedali spółkę zalezną zajmującą się energią i generującą dla eni duże przychody. Fakt ale przemilczał jakie problemy mają te firmy z certyfikatami i jak lawinowo rosną im koszty i na jakie straty spółka by mogła się narazić. Teraz mamy kontrakt z niemcami na pare milionów euro i czekamy na coś większego z kraju być może z inną duż firmą być może znowu z Polimexem?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS 6,52% 0,95 2019-12-13 09:53:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.