Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,64 zł , zmiana od tamtej pory: 33,51%

no to teraz rozbierzecie teraz to skromne 7,8 zeta ?

Zgłoś do moderatora
Oczywiscie ze wyszedlem juz dawno w okolicach 8 zeta i dobrze na tym wyszedlem bo na tym gniocie to te twoje 8,62 zeta ,to narazie niedoscigniony kosmos, a teraz kombinuje czy ponownie wskoczyc w BOS ale po 7,5 zeta , czy za drogo jeszcze panie Hudej ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOS -0,97% 10,20 2021-09-24 17:02:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.