Forum Giełda +Dodaj wątek

no to Panie i Panowie - czas na UP !!!

Zgłoś do moderatora
Sygnity powołało Andrzeja Retmana na członka rady nadzorczej

Sygnity powołało Andrzeja Retmana na członka rady nadzorczej
fot: Picsfive/Dreamstime.com

WZA Sygnity powołało na członka Rady Nadzorczej Andrzeja Retmana, który wcześniej był m.in. wiceprezesem Asseco Systems i prezesem Optix Polska.

Andrzej Retman w latach 2008-2009 był wiceprezesem Asseco Systems odpowiedzialnym za pion systemów i zarządzania.

W latach 2004-2008 był prezesem Optix Polska, a wcześniej pełnił w tej spółce funkcję wiceprezesa zarządu i dyrektora zarządzającego. Optix Polska to spółka, która wchodziła wcześniej w skład grupy kapitałowej ABG. Po połączeniu ABG z Asseco Poland została ona połączona z Asseco Systems (w 2008 r.).
Rozwiąż swoje problemy z importem.
Jedna firma, jedna waluta, jedna faktura. Zmniejsz koszty importu.
Reklama

Obecnie Retman jest prezesem w gdańskiej spółce RAMcom i dyrektorem zarządzającym w spółce Pika.

Kandydaturę Retmana na członka rady nadzorczej zgłosiło pięciu inwestorów indywidualnych: Ryszard Wojnowski (jest członkiem rady nadzorczej m.in.: Apatora i Eurocash, był członkiem rady nadzorczej Eurotela, w latach 1997-2004 był specjalistą ds. inwestycji kapitałowych Prokomu Software), Marek Bednarski, Tadeusz Kruszewski, Kazimierz Piotrowski i Łukasz Kokornacki.

Inwestorzy ci na WZA zarejstorali łacznie 748.689 akcji, które stanowią 6,3 proc. w ogólnej liczbie głosów.

Walne powołało także na członków rady nadzorczej Sygnity: Jacka Ksenia, Tomasza Sielickiego, Tomasza Jędrzejczaka, Jana Woźniaka, Przemysława Aleksandra Schmidta i Pawła Turno.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ABG -4,52% 5,71 2008-09-29 16:27:06