Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  99,80 zł , zmiana od tamtej pory: -3,41%

No to kaplica - beznadziejne wyniki Q4

Zgłoś do moderatora
Końcówka roku zapowiadała się świetnie a teraz taki balon.
Sprzedaż lokali w Q4 2018 - 1904
Q4 2019 - 988

Ogromny spadek, nawet biorąc pod uwagę wyższe ceny mieszkań to finansowy wynik Q4 będzie z pewnością rozczarowujący. Wcześniej oczekiwałem dywidendy co najmniej 12zł. Teraz będę się cieszył jak będzie taka sama jak w zeszłym roku :/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV -2,63% 96,40 2020-10-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.