Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

No to barany biorę was na rogi! Pierwszy w kolejce smerf, drugi - nikt

Sam tego chciałeś, kpiłeś, lekceważyłeś i najwyraźniej nie doceniłeś przeciwnika smerfie. Poniżej kopia wcześniejszego wpisu. A teraz ty nikt. Czekaj cierpliwie i ustaw się grzecznie w kolejce twoja kolej nadejdzie bo skończyło się rumakowanie i wasze manipulacje. Nowy szeryf w mieście - jedziemy:

Smerf, no to doczekasz się bystrzaku. Myślałem, że z ciebie większy orzeł, podczas gdy ty zaledwie pospolity nielot jesteś....
Szczerze mówiąc liczyłem, że choć zapytasz o pierwszy ruch ...a ty już masz pełne gacie.
No ale nie będę taki i uchylę rąbka tajemnicy. Otóż na początek wpadniesz we własne sidła, a ja w I akcie nawet się nie będę musiał zbytnio wysilać. Poza zgromadzeniem print screenów (zrobione) i wysłaniem całości wraz z zawiadomieniem o możliwości dokonania przestępstwa (w poniedziałek) na podstawie wykrytej przez ciebie zmowy i publicznie sformułowanych oskarżeń.
A potem to już ty będziesz miał okazję do detalicznego wyjawienia swoich odkryć, komu trzeba. Bo przecież sam już wiele razy dałeś dowody na to, że orientujesz się w tym przekręcie jak mało kto. Nieomal tak dobrze jakbyś to sam wykombinował. Dlatego jestem przekonany, że trzeba będzie wyjaśnić to gruntownie i przedstawić dowody na poparcie twoich oskarżeń. Również a może przy okazji wyjaśnić tę kwestię, że pomimo zdemaskowania grubego przestępstwa i zmowy, nie zgłosiłeś tego organom, pomimo ustawowego obowiązku. Gorzej jeśli te twoje, publicznie rozgłaszane "odkrycia" nie znajdą podstaw, co z pewnością będzie chciała ustalić prokuratura, przy twojej pomocy - rzecz jasna. Ale może się też okazać, że być może w zmowie jeszcze z innymi, ty tak celowo upubliczniałeś banialuki w celu manipulowania wartością akcji w zamiarze wywołania reakcji skutkujących niekorzystnym rozporządzaniem własnym majątkiem, przez pozostałych akcjonariuszy SA Petrolinvest? I własnie w tym celu posłużyłeś się szkalowaniem, pomówieniami oraz oskarżeniem członków PAM o działanie w zorganizowanej grupie przestępczej ...... No, powiem ci gruuubo pojechałeś!
Tak czy inaczej - będzie się działo, a ty będziesz miał sporo zajęcia i korespondencji. Nie jest wykluczone, że pójdzie za tym cała seria pozwów cywilno - prawnych ze strony członków PAM, dotkniętych nazywaniem ich złodziejami. Kolejny bonus jest taki, że poznamy wreszcie osobnika kryjącego się za ksywką smerf.
Moje szczere gratulacje!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.