Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  968,00 zł , zmiana od tamtej pory: 18,29%

No popatrzcie i znowu spada.

Zgłoś do moderatora
Tylko głupiec taki jak @Gustlik mógł pisać o ATH i 2000 "this year", szczególnie po zmianie roadmapy. Ale to w sumie nic dziwnego jak ktoś się poubierał na spadkach od 1.400 to będzie zaklinał rzeczywistość do upadłego. Druga gwiazda prognozowania to @ZosiaGambzdety.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CREEPYJAR 0,00% 1 145,00 2021-01-26 16:36:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.