Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,48 zł , zmiana od tamtej pory: -8,76%

NO I WŁADYMIR PUTIN POKAZUJE EUROPIE JEJ MIEJSCE W SZEREGU, ALE JAJA

Zgłoś do moderatora
JAK WIDZE NA RAZIE WSZYSCY W UE ZACZYNAJA SIĘ ZASTANAWIAĆ, ALE KAŻDY NA WŁASNĄ REKĘ JAK WYBRNĄĆ Z IMPASU Z WŁADYMIREM, JEST PEWNA DROGA JAKĄ OBRAŁ ORBAN, I TERAZ WSZYSTKIE RZĄDY UE ORRUCZ RP I UKRAINY, ZASTANAWIAJĄ SIĘ JAK WYWIESIĆ BIAŁĄ FLAGĘ, I BY BYŁO TAK JAK DAWNIEJ BYŁO. ALE CZY WŁADYMIR BĘDZIE CHCIAŁ PRZYJĄĆ UE DO ROSJI? TO DOBRE PYTANIE. MOŻE I TAK, BO CO ZROBI UNIA, ZEJDZIE NA AFRYKĘ W GOSPODARCE ENERGETYCZNEJ, ALE TAM ZIM NIE MA. ILE MOŻNA TAK ŁATAĆ SYSTEM ZAPYTAWYWOWUJE KANCLERZ? A NASZ SZLACHETNY DONALD TRZYMA MU MARYNARKĘ, BO WIESZAKA ZAPOMNIELI.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA -1,57% 5,00 2022-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.