Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,34 zł , zmiana od tamtej pory: -8,04%

No i w końcu ruszamy !!!

Zgłoś do moderatora
Ile można czekać ale w końcu ruszyliśmy zasięg olbrzymi .
Moje uzasadnienie do wzrostów :
Spółka w dużej części zajmuje się płatnościami kartami i pośredniczy w tym a jak wiadomo w pierwszym okresie 3 miesięcy wirusa było tylko w Polsce 1 MILIARD płatności kartami więc jest super i będzie jeszcze lepiej .Jeśli chcesz to skomentować to proszę napisz to z dużym ilorazem inteligencji a nie że to trup, śmieć itd . Dzięki .Pozdrawiam wytrwałych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IGORIA 3,00% 0,31 2021-12-01 10:28:36