Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,15 zł , zmiana od tamtej pory: 5,33%

No i fajnie

Zgłoś do moderatora
Zarząd Coal Energy S.A. („Spółka”) informuje o sprzedaży jednego z aktywów Grupy - LLC Antratcit.
 
Zgodnie z restrukturyzacją firmy, jak stwierdzono w raporcie nr.17 z dnia 28 października 2019 r. Spółka sprzedała aktywa produkcyjne LLC Antratcit, znajdujące się na terytorium, które nie jest kontrolowane przez władze ukraińskie, w strefie operacji wojskowych.Od lutego 2016 r. Zakład przetwórstwa odpadów węglowych Prepodobnih Antoniya i Feodosiya z Kievo-Pechersk (LLC Antratcit) został zamknięty i do tej pory nie prowadzi działalności operacyjnej z powodu niemożności prowadzenia działalności na tym terytorium.
  Zarząd oczekuje, że ograniczy to odpowiednie straty związane z wolnymi mocami i będzie miał pozytywny wpływ na dalszą stabilizację sytuacji finansowej.
 
Podpisy osób uprawnionych do reprezentowania Spółki: Elena Belousova
  Podstawa prawna: art. 14 luksemburskiej ustawy z dnia 9 maja 2006 r. O rynku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COALENERG 0,00% 0,16 2020-02-20 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.