Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  111,65 zł , zmiana od tamtej pory: 1,34%

No hejka. Wzrostów byście chcieli?

Zgłoś do moderatora
Dziś tylko odbicie zdechlego kota. Wybicie z diamentu na wig 20 dołem, dalszy spadek miedzi. A kghm? No cóż... jedziemy na 90 PLN hi, hi.. Jeżeli się mylę to niech mnie kule biją..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KGHM -2,12% 113,15 2022-11-28 15:22:59