Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,74 zł , zmiana od tamtej pory: 17,76%

NO GDYBYM WSZEDŁ DO DZIAŁU WYSOKICH TECHNOLOGII ATT, TO MOSZE KANTOR

Zgłoś do moderatora
KUPOWAŁ BY ATT NA POWRÓT JAK ŚWIERZE CHRUPIĄCE BUŁECZKI NA ŚNIADANIE. ALE GDYBYM MIAŁ TYTUŁ W ATT PREZESA WYSOKICH TECHNOLOGII. JA MAZUR MÓGŁ BYM ODMIENIĆ LOS ATT. JA POTRAFIĘ Z SZANOWNYM PANEM MOSZE KANTOREM DOGADAĆ SIĘ CO DO STAREJ CENY GAZU DLA ATT NA 10 LAT? MOSZE KANTOR TO ROSYJSKI ŻYD, W ROSJI MÓWIĄ O MOSZE ŻYD, A W IZRAELU O SZANOWNYM MOSZE MÓWIA ROSJANIN. ALE IZRAEL MA ŻELAZNY PROMIEŃ, A JA MOGĘ ZROBIĆ ZASILANIE NIEZALEŻNE DO ŻELAZNEGO PROMIENIA. ZNACZY JAK KIEDYŚ Z PROFESOREM KALISKIM TO ROBIŁEM.
POZDRAWIAM SZANOWNEGO MOSZE KANTORA INŻ. DOKTOR MAZUR

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY 0,89% 36,20 2022-01-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.