Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,73 zł , zmiana od tamtej pory: 2,54%

No cóż, chyba powoli wszystko staje się jasne.

Zgłoś do moderatora
Wszyscy (z wyjątkiem najmniej rozgarniętych forumowiczów) widzą już wyraźnie, że nie ma powrotu do spadków (chociaż one bardzo by mi odpowiadały ze względu na chęć dokupienia większej ilości akcji po znacznie niższej cenie niż obecna). Kurs zapewne będzie się jeszcze wahał, ale kierunku rysującego się trendu nie da się już zanegować. Osobiście obstawiam ruch w okolice 7-8 zł w przeciągu 2-3 tygodni (może szybciej w zależności od dzisiejszych wyników). Potem pewnie powoli pójdziemy na 10 zł. Czy pójdziemy wyżej (na 15 zł, a może nawet na 20 zł)? Czas pokaże.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BBIDEV -1,82% 4,85 2023-09-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.