Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,43 zł , zmiana od tamtej pory: 0,50%

NJ910stoi do 17.08 ;)

Zgłoś do moderatora
Czyli cały okres najwyższego zapotrzebowania na energię, prototyp raciborskiej myśli technicznej będzie naprawiany ;)
Jak nic blok nadaje się do NABE. Tam nikomu to nie będzie przeszkadzało bo w energetycznym skansenie jeden eksponat więcej nic nie zmieni. Tyle, że ten eksponat nie przepracował nawet roku, ba nie przepracował pół roku a jakby zliczyć dokładnie to pełnych dni pracy nie będzie nawet 100 ale po co ma się męczyć i dalej psuć, niech spocznie w NABE przecież Polacy i tak za to zapłacą.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -1,06% 3,44 2021-09-27 11:11:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.