Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,20 zł , zmiana od tamtej pory: -37,84%

Niski kurs ma swoje zalety !

Zgłoś do moderatora
Kilka groszy w górę i juz 5% zarobione. Ale to nie potrwa długo. W końcu dopną kontrakty a ze daaaaaawno nie było nic ciekawego spodziewam sie komunikatów w najbliższych tygodniach. Kontrakty pod budżety 2019 juz sie powinny dopinac. Jak w wynikach 1q pokażą (wreszcie) wfekty kontraktów 2017/1h18 kurs szybko wróci so normalnego poziomu ~15

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON -19,34% 6,34 2020-02-27 17:01:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.