Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,56 zł , zmiana od tamtej pory: 7,35%

NINTENDO ,SEGA, SQUARE ENIX i najwięksi z polski ,kto dał 7 mln zł

Zgłoś do moderatora
zaliczki ? jak wygląda dynamika przychodów od 2019 r ? czy firma sie rozwija ? to pytanie kieruję do moich /ulubieńców/ a tera drugie pytanie i tutaj chyba kardynalne które firmy z małego parkietu były shortowane 5 razy i to na granicy prawa ? czy jest perspektywy rozwoju ? dlatego jestem ,dobieram i czekam ,to że ktoś traci ,ktoś zarabia ? to jest giełda im szybciej to zrozumiecie tym mniej stracicie ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FOREVEREN -0,51% 4,89 2022-10-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.