Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  105,00 zł , zmiana od tamtej pory: -92,37%

NIKT TEGO JUŻ NIE POWSTRZYMA.PRZYKRO MI.KIERUNEK+200 ZŁ/1 AKCJĘ.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-08-06 o godz. 07:15 ~pik napisał(a):
> REALISTA -wprowadzasz w błąd inwestorów- zgłaszam cię do KNF -ZAPŁACISZ 200 TYŚ. ZŁ TO CI PRZEJDZIE SZULERNIA ..Ministerstwo klimatu zapowiedziało wspieranie fotovoltaiki przez najbliższe 8 lat z funduszy UE.Premier oświadczył że jego głównym celem jest obecnie rozwój i finansowanie bezemisyjnych żródeł energii.

pik w pełni Cię popieram.
Może dla innych w przyszłości będzie to sromotna nauczka, aby tak nie postępować.
Spokojnego dnia-:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS 1,39% 8,01 2022-05-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.