Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,25 zł , zmiana od tamtej pory: -0,95%

Nikt nie pisze o cenach gazu na rynkach

Zgłoś do moderatora
a te lecą w dół bez opamiętania. Ciekawe jak to wszystko się skończy bo koszty zarządu mocno wzrosły wraz ze wzrostem notowań cen gazu i zwiększeniem przychodów ale ceny gazu od dłuższego czasu idą w dół i osiągnęły już poziom z połowy 2021 czyli niżej niż przed oficjalnym rozpoczęciem wojny przez Putina. Strasznie to wszystko zagmatwane.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SERINUS -0,95% 5,20 2023-02-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.