Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,20 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Nikt nie był na walnym w sprawie wycofania spółki z giełdy, Szok

Zgłoś do moderatora
Jestem w szoku, że nikt nie był na walnym w sprawie wycofania spółki z giełdy, tym sam nikt nie zgłosił sprzeciwu wobec uchwał podjętych na walnym i nikt nawet nie próbował zablokować dematerializacji akcji.

sorry ale należało ruszyć 4 litery i być na tym walnym.
  • Nikt nie był na walnym w sprawie wycofania spółki z giełdy, Szok Autor: ~abc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ARCUS 30,43% 1,20 2020-04-09 17:00:24