Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,29 zł , zmiana od tamtej pory: -82,51%

nikogo nie naganiam

Zgłoś do moderatora
widmo brexitu o którym przy kursie 8 z hakiem mało kto myślał teraz jest tak realne że obrazuje na całą giełdę. nie wiadomo co się stanie, jeżeli brytole wyjdą to krew na giełdzie będzie się lała tygodniami jeżeli nie to i tu zawita euforia. z zakupami radzę się wstrzymać do infa od kruka i .... walnego. oficjalnie media podają ze największe trnasakcje kruka to zakup tych papierów od presco i coś tam jeszcze, no ale gotówki na koncie nie ma więc do piątku przyszłego tygodnia powinno wpłynac info a pieniazki dziś. sam czekam z niecierpliwością.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
YOLO 19,57% 1,10 2021-06-16 15:01:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.