Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,74 zł , zmiana od tamtej pory: 91,89%

nieźle ktoś pogonił kota

Zgłoś do moderatora
preziowi i jego kamaryli...

Ciekawe, kto kupił te ponad 500k akcji, obstawiam, że to ktoś na zlecenie prezia, bowiem te akcje w większej ilości są niesprzedawalne po kursie wyższym od 0.60.

Dziwiłbym się indywidualnemu inwestorowi, który chciałby w to zainwestować więcej, bowiem płynności nie ma tu żadnej, a te 500k prezio będzie upychał w rynek lata świetlne.

Spółka została totalnie zdołowana przez prezia poprzez wyprowadzanie kapitału w formie pożyczek. Rok 2016 będzie rokiem prawdy dla FFI. Ja oceniam, że ten egzamin wypadnie negatywnie. Spółka nie spłaci serii obligacji zapadających w 2016, nie znajdą się chętni na nowe emisje obligacji. Udzielona pożyczki nie zostaną spłacone, mimo obietnic

http://www.stockwatch.pl/czat-inwestorow-gieldowych/jacek-daroszewski---prezes-zarzadu-fast-finance-sa,131

krótko mówiąc, nie widzę większych szans przed FFI na przeżycie roku 2016. Nie dziwi więc, że ktoś wywalił akcje tak nisko, skoro za kilka miesięcy mogą zejść na poziom paru groszy.

Spółkę z tarapatów mógłby wyciągnąć inwestor, ale kto wejdzie w firmę wyczyszczoną z kapitału z dużymi zobowiązania (obligi)? Sytuację pogarsza chciwość ekipy kontrolującej, która będzie chciała ssać do końca. Być może spółka ogłosi jakąś ratunkową emisję, ale kto to kupi, zważywszy, że ponad 85% akcji należy do zarządu.

Zapowiada się wielomiesięczne publiczne konanie :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASTFIN 12,70% 1,42 2021-09-21 11:00:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.