Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,90 zł , zmiana od tamtej pory: -14,49%

Niewykupione obligacje Aforti Exchange seria G

Zgłoś do moderatora
Termin 31.05., środków do tej pory nie otrzymałam, spółka najpierw milczała, teraz opowiadają coś o odcinku zbiorowym, który już mają.
Czy ktoś ma podobny problem, czy zostałam wyróżniona?

Oczywiście zaraz znajdzie się ktoś kto mi zarzuci kłamstwo, to od razu odsyłam do rejestru zobowiązań emitentów KDPW seria AE0521G - 31.05 wypłata odsetek i do tej pory brak kapitału...

Poradźcie co robić, kancelaria? wezwanie do zapłaty? Generalnie to kawałek mojej emerytury...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AFHOL 1,72% 5,90 2021-09-16 16:42:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.