Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,00 zł , zmiana od tamtej pory: -9,53%

Nieudacznicy

Zgłoś do moderatora
Bawicie mnie wszyscy pożal się Boże inwestorzy, którzy wiszą na haku, bo kupili spółkę PKC pod jakieś testy na COVID i teraz obrażacie solidną i dobrze prosperującą firmę, zwalając na nia winę za własna głupotę. Z waszej perspektywy kurs ani drgnie, a z perspektywy inwestorów z odrobiną oleju w głowie spółka urosła z 10 na 35 w nieco ponad dwanaście miesięcy. Jak sie kupuje na ath, to może warto się zastanowic czy impulsem było przełomowe dla spółki wydarzenie czy może napad motlochu w koronahossie. Pozdrawiam gorąco wszystkich inwestorów, którzy maja spółkę kupiona po 10 zł i są tu na długi termin. Nie pozdrawiam sfrustrowanych, gorących głów. Ciao!!!
  • Nieudacznicy Autor: ~Hdjjdhf
  • Re: Nieudacznicy Autor: ~Olga

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNEKTIK -1,36% 28,95 2021-09-24 13:45:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.