Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,94 zł , zmiana od tamtej pory: -34,68%

Niestety nie przebiło się na 1 zł.

Zgłoś do moderatora
I już się nie przebije. Chyba że wieczorem podadzą że podpisali umowę na budynku Lublina z Nową Zelandią. To jest szansa na kolejną podbitkę która może do tej złotówki doleci.
Ale tymczasem mamy już opadanie. Dlaczego? Bo tu nowi inwestorzy nie przychodzą i nie przyjdą. W kółko tylko wy kupujecie i sprzedajecie. Nikt więcej się tym już nie interesuje bo wie że firma idzie na dno.
Krezus też podpisywał umowy. Z chinczykami. Aby też nie było jakiegoś dementi za 3 dni.
Nikt nie kupuje akcji. Jedynie teren.
Owszem, jakby podali że firma x kupuje od Ursusa 30 mln akcji nowej emisji to co innego. Wtedy jest inwestor. A tak to mamy to co mamy.
Teraz już będzie jedynie powolne opadanie.
90 groszy zawsze lepsze niż 60 groszy.
Pomyślcie o tym.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
URSUS 0,66% 0,61 2019-11-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.