Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,64 zł , zmiana od tamtej pory: -7,67%

Niestety...

Zgłoś do moderatora
Zadziało się to o czym pisałem i ostrzegałem od dawna, że do połączenia nie dojdzie. I że to będzie ostateczna jaka na Infoscan. Dziesiątki wpisów dzień w dzień o świetlanej przyszłości gier mobilnych, naganiania, że tutaj wkrótce kilkaset procent zysku. A zamiast zysku trzeba przekonać gorycz porażki i straty kasy. Najważniejsze żeby wyciągnąć odpowiednie wnioski na przyszłość, by następnym razem posłuchać co inni mają do powiedzenia i żeby nie pakować kasy w takie wynalazki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INFOSCAN 0,00% 0,59 2021-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.