Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,25 zł , zmiana od tamtej pory: -3,93%
Trzeba to przyznać. Cena leci ze względu na brak jakiejkolwiek sensownej odpowiedzi ws. Kardioznacznika. Jesteśmy na początku kolejnej fali która zapewne przełoży start ewentualnej 3 fazy co jest pewne. Dodatkowo ostatnie wyniki bardzo negatywnie zaskoczyły nas wszystkich. Z tylu głowy warto mieć tłumaczenie zarządu że jest to jednorazowa akcja a następne kwartały będą dobre. I to ze będą dobre albo bardzo dobre to jest pewne. Jednak na ten moment na białej kartce mamy stratę i nic o kardioznaczniku. Dlatego naturalnym faktem jest że to spada. Zdziwiło mnie natomiast brak uruchomienia jakiekolwiek popytu w niższych strefach. Sytuacja dobra nie jest ale nie dramatyczna. Z cierpliwością czekam na to co się wydarzy i liczę ze się miło zaskoczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNEKTIK -1,06% 28,10 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.