Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,40 zł , zmiana od tamtej pory: 3,90%

Niestabilny elektorat, spekulanci mają ubaw -:)

Zgłoś do moderatora
Już to wcześniej pisałem ,że przed raportem była podbitka, ale jak już jeden z drugim kupiłeś to siedź na dupie i nie oddawaj teraz akcji spekulantom, bo oni właśnie tego oczekują. Za jakiś czas cena 17zł będzie marzeniem do zakupu.
Można się było spodziewać ,że wyniki będą gorsze - mamy specyficzną sytuację na świecie , wszystko pozamykane ,handel ustał więc nic dziwnego ,że wynik sprzedaży jest gorszy. Radzę spokojnie przeczekać bez nieprzemyślanych ruchów, bo emocje to zły doradca. Moim zdaniem jeszcze do walnego kurs wróci na te 17zł. Już 29.05 będzie WZ

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 1,59% 16,00 2020-05-28 16:39:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.