Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,56 zł , zmiana od tamtej pory: -22,81%

Nieruchomości inwestycyjne Internity

Zgłoś do moderatora
Dzień dobry. Czy ktoś z tu obecnych ma wiedzę na temat nieruchomości inwestycyjnych spółki poza tą w Całowaniu? Chodzi mi o lokalizację, metraż. Pozdrawiam
  • Nieruchomości inwestycyjne Internity Autor: ~zajc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
INTERNITY 1,44% 3,52 2022-12-09 16:47:31