Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,40 zł , zmiana od tamtej pory: -9,46%

niepodlegający opodatkowaniu 146,5 mln zł.

Zgłoś do moderatora
Prognozowany  nadzwyczajny zysk niepodlegający opodatkowaniu podatkiem dochodowym za okres od 1 kwietnia 2022 do 31 grudnia 2022 r. to ponad 146,5 mln zł. 
  • niepodlegający opodatkowaniu 146,5 mln zł. Autor: ~olo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KOMPUTRON 1,21% 6,70 2023-06-07 14:11:58