Forum Giełda +Dodaj wątek

Niemcy: energia z wiatru może wypełnić lukę po atomie

Zgłoś do moderatora
Rynek energii wiatrowej w Polsce ma największy potencjał wzrostu w całej Europie Środkowo-Wschodniej, przy czym nasycenie elektrowniami wiatrowymi w naszym kraju należy do najniższych w Europie
Coraz więcej spółek giełdowych decyduje się na inwestycje w sektor energii odnawialnej m.in. poprzez dywersyfikację swojej dotychczasowej działalności.
http://energetyka.wnp.pl/spolki-z-gpw-dywersyfikuja-dzialalnosc-i-stawiaja-na-energie-odnawialna,138958_1_0_0.html
po prostu czekamy na trend jak to ruszy to będzie jazda to powinno dać najlepiej zarobić w najbliższym okresie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.