Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,07 zł , zmiana od tamtej pory: 274,29%

Nielagalne przejecie części firmy CHEMOSERVIS

Zgłoś do moderatora
Czy to prawda, że Chemoservis oskarża BIOERG o nielegalne przejęcie części przedsiębiorstwa ? Taki komunikat pojawił się na stronie CHEMOSERVIS oraz że zgłosili to do Komisji Nadzoru Finansowego.
Jeżeli to prawda to mogą pojawić się wysokie kary finansowe.
Grupa UNITED już chyba raz została ukarana i to dość boleśnie: https://www.knf.gov.pl/o_nas/komunikaty?articleId=62627&p_id=18

Czy teraz będzie podobnie ? Nie wróży to dobrej przyszłości spółce BIOERG.. Chyba sprzedam swój pakiecik...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOERG 1,55% 0,26 2020-12-03 12:56:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.