Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,25 zł , zmiana od tamtej pory: 5,91%

Niektórzy są tak glupi że aż mi szkoda

Zgłoś do moderatora
Pierwsze informacje o możliwości utworzenia konsorcjum z Griffin są w ESPI z listopada 2022.
A teraz wejdźcie na stronę griffin.legal.
Przeskrolujcie na sam dół, wejdźcie w link do ich FB. Znowu trochę przeskrolujcie do posta z 3 listopada 2022 na którym griffin chwali się współpracą ze spółką giełdową. Firma-widmo, prawda?

Możecie też wejść sobie na ich kanał YT, gdzie kancelaria publikuje filmy. W tym współprace marketingową z Mateuszem Klichem który zaliczył 40 występów w reprezentacji Polski.

Widać że to kancelaria nastawiona na dynamiczny rozwój i nowoczesny marketing. Jeśli według was to wał, to macie świetną okazje wyjść z papiera w związku z większymi obrotami. Adios.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BVT -0,74% 0,27 2023-09-25 16:40:26