Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,38 zł , zmiana od tamtej pory: 11,53%

niektórzy nie zdają sobie sprawy

Zgłoś do moderatora
, że podbicie, które na pewno nastąpi przed wynikami, nawet jak bedzie skromne i bedzie na poziomie 6,50-6,60 (choć to dość pesymistyczny wariant) - to i tak + 50% !!
Jesli jeszcze w miedzyczasie dodamy jakieś info w sprawie Front MIssion lub może trailer / zapowiedz czegos nowego tudzież zaległego to 100% na luzie mozna zrobic.

a teraz w druga strone - jakie sa szanse ze z bieżacego poziomy spadnie o 50 % do ceny akcji 2,20 ??
Myśleć ; brać

a kto ma po 8 - 12 - 16 zł kupione , to trudno ; dobry moment na usrednienie. Nic nie spada w nieskonczonosc (oprócz LUNY )

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FOREVEREN -0,31% 4,88 2022-09-30 12:08:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.