Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,30 zł , zmiana od tamtej pory: 29,13%

Niekorzystne zmiany na rynku Pv

Zgłoś do moderatora
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/wydarzenia/zmiany-dla-posiadaczy-paneli-fotowoltaicznych-prosumenci-moga-stracic-nawet-1000-zl/nl4d3wn?utm_source=facebook_extra&utm_medium=social&utm_campaign=_24h_&utm_term=autor_3

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BLUMERANG 1,14% 13,30 2021-10-18 16:37:10