Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,33 zł , zmiana od tamtej pory: -16,54%

Niedziela, śniadanie zjadłem, kawkę piję. Pomyślałem, wskoczę na forum..

Zgłoś do moderatora
zerknę, jakie nastroje u kilkuletnich wisielców. Rozpoznanie się przyda na następny tydzień to może z szefem podgnoimy kurs niżej i niżej w kierunku bazy czyli groszy 19.

Ps.
Panie ( pani ) prokurator (rze), gdyby przyszło panu ( pani ) do głowy - przy okazji zajmowania się tą sprawą - że kupi pan ( pani ) nieco akcji, zdecydowanie odradzam. Dołączyć można jedynie do dyndających od lat wisielców i łatwej kasy bez roboty nie będzie.
  • Niedziela, śniadanie zjadłem, kawkę piję. Pomyślałem, wskoczę na forum.. Autor: ~P_r_a_w_d_z_i_w_y

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HUBTECH -1,43% 0,28 2024-02-22 14:45:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.