Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,65 zł , zmiana od tamtej pory: 13,16%

NIEDOBÓR TLENKU AZOTU (NO) I DYSFUNKCJA ŚRÓDBŁONKOWA

Zgłoś do moderatora
Niedobór tlenku azotu (NO) w organizmie spowodowany jest dysfunkcją śródbłonka oraz złym stanem układu waskularnego, co powoduje spowolnienie mikrocyrkulacji, niedostateczne odżywianie komórek oraz spowolnienie wymiany na poziomie komórkowym. Ma to znaczący wpływ na jakość tkanek oraz skóry, zatrzymywanie przez organizm wolnych rodników i substancji toksycznych oraz pogarszające się samopoczucie. Powoduje to jednocześnie wykształcanie się chorób cywilizacyjnych takich jak: nadciśnienie tętnicze, udar, miażdżyca naczyń krwionośnych, atak serca, cukrzyca, choroba Alzheimera, zaburzenia żołądkowo-jelitowe czy zaburzenia erekcji. Kluczem jest utrzymanie układu naczyniowego oraz śródbłonka w dobrej kondycji. Śródbłonek naczyniowy musi być zdrowy i zdolny do wytwarzania tlenku azotu (NO) zgodnie z zapotrzebowaniem.

https://forel.pl/oferta/stendo/product/12-stendo-w-medycynie-estetycznej-kardiologicznie-synchronizowana-pulsoterapia

Ostatnie badania wykazały, że 1-MNA poprzez działanie na śródbłonek naczyniowy, zwiększa biodostępność NO i reguluje zaburzoną pracę śródbłonkowej syntazy tlenku azotu (Bartus i wsp., 2008, Domagala i wsp., 2012 – Literatura  >>).
  • NIEDOBÓR TLENKU AZOTU (NO) I DYSFUNKCJA ŚRÓDBŁONKOWA Autor: ~wuj
  • Czy 1-MNA to ściema? Autor: ~Wafelek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA 1,49% 10,92 2021-07-23 16:15:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.