Forum Giełda +Dodaj wątek

Niedobitki sprzedają Pemuga

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj w pakietówce poszło 54 647 akcji po 1,83. Fajna spółka to kiedyś była. Widać pogrzeb Pemuga na GPW już bliski. Była duża szansa, że Pemug sam sobie da radę. No cóż właściciele okazali się tchórzami bez jaj. Woleli zainkasować parę ładnych milionów od Famura po kosztach niż dalej walczyć i wyjść z twarzą względem akcjonariuszy. Cwaniaki wykupili Konstrukcje na Ligocie dzięki emisji, którą wykupiłem tak jak i inni frajerzy akcjonariusze. Nawet wydrukowałem sobie wszystkie numery ich gazety "Pemugowiec". Ciekaw jestem tylko co zrobią z akcjonariuszami, którzy nie sprzedali swoich akcji?
  • Niedobitki sprzedają Pemuga Autor: ~Middle Village

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PEMUG 0,00% 0,77 2019-04-11 15:00:00