Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,86 zł , zmiana od tamtej pory: -24,61%

NIEDLUGO TU BEDZIE JSW PO 10ZLL A CENA NOTOWANIA DZIS LECI MASAKRYCZNIE

Zgłoś do moderatora
TO MOZE BYC KONIEC JSW O DONIESIENIACH Z ROSJI ONI BEDA MIELI NAJWIEKSZE WYDOBYCIE NA SWIECIE ALE I NAJTANSZE WIEC NASZ WEGIEL JEST ZA DROGI I NIKT OD NAS TEGO NIE KUPI !!!!!!!!!!!! WIEC BEDA GO KUPOWAC OD ROSJI BO O POLOWE TANIEJ!!!!! TO PROSTE !!!!!! SPOJRZCIE DZIS NA RYNKI WSZEDZIE JEST PANIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UCIEKAJCIE POKI MACIE COKOLWIEK !!!!!!!!!!! BO PO 15ZL NIE OPLACI SIE SPRZEDAWAC TO DOBRA MOJA RADA!!!!! POLSKA TEZ BEDZIE KUPOWAC OD ROSJI

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -7,62% 24,02 2019-09-23 15:30:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.