Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,54 zł , zmiana od tamtej pory: -37,73%

Niechlubne zwycięstwo Zarządu spółki zależnej w sporze z Mirbudem !

Zgłoś do moderatora
W lutym 2016r Sąd Warszawski wydał wyrok w sprawie o zapłatę dla Mirbud SA przez ATM Studio sp. z o.o. - Sąd zasądził dla Mirbud SA należność główną oraz odsetki i koszty sądowe. ATM Studio zapłaciło 4 miliony złotych odsetek do Mirbud SA.

We wrześniu 2018r Sąd Warszawski wydał wyrok w sprawie o kary umowne dla ATM Studio sp. z o.o. od Mirbud S.A. - Sąd zasądził dla ATM Studio kary umowne w wysokości 870 tys. z odsetkami od kwietnia 2014r - kary + odsetki to razem może być około 1,2 mln złotych.

Zarząd ATM Studio z Prezesem Robertem i radcą prawnym Jackiem decydując się na odrębne postępowania sądowe chyba przecwanili, bo Spółka na czysto straciła prawie 3 miliony złotych.
  • Niechlubne zwycięstwo Zarządu spółki zależnej w sporze z Mirbudem ! Autor: ~Wiktor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA 1,47% 3,45 2023-11-30 16:36:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.