Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: -8,33%

NIECHĘTNI po 17-19gr a po 28-35gr będzie KOLEJKA

Zgłoś do moderatora
chyba kolega nie zauwaza ze spadki sie WYCZERPALY a nie jakas nagonka. czyzby HAK uwieral bo wziete po 40-50gr ? daj znac w komentarzach.

ja tez obstawiam ze kurs powoli sie bedzie odbudowywal a kto mial sprzedac to juz sie wysypal. warto zauwazyc ze kurs stal nawet bez transakcji przez dlugie dni wiec wniosek taki ze nizej wiekszych ilosci juz sprzedawac nie bardzo chca. zobaczymy kiedy ZYSKI sie pojawia bo te wtedy potwierdza ze trend sie zmienia.

Do 30gr jest ciagle BARDZO ale to BARDZO TANIO.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HURTIMEX 3,77% 0,17 2024-02-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.