Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,79 zł , zmiana od tamtej pory: -27,94%

Niech trolle wejdą na modnezakupy.pl. I zobaczą o co chodzi e Commerce

Zgłoś do moderatora
https://www.rp.pl/handel/art19066711-czarny-piatek-ma-byc-jak-potezny-dopalacz-dla-firm-i-sklepow

To niewątpliwie jeden z najważniejszych okresów dla kategorii bielizny i mody. Do tego wydarzenia przygotowujemy się z prawie trzymiesięcznym wyprzedzeniem, negocjując z naszymi dostawcami specjalne rabaty oraz modele na wyłączność – mówi Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes Grupy Modne Zakupy, prowadzącego sklep intymna.pl i primodo.pl. – Biznes internetowy w tym czasie notuje nawet kilkusetprocentowe zwyżki, których nie można przegapić. Jedynym negatywnym aspektem tego okresu jest znacznie droższe pozyskanie ruchu na stronę, ale z kolei jest to rekompensowane wyższą skłonnością do zakupów, co oczywiście przekłada się na wyższą konwersję, a więc efektywność – dodaje

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GRUPAMZ -8,95% 0,57 2022-07-05 17:04:20