Forum Giełda +Dodaj wątek

Niebawem wniosek o upadłość i kop z GPW nikt tego nie chce

Zgłoś do moderatora
Reklama w parkiecie nic nie dała po co komuś to ampli bez przyszłości .
Grodno jest już notowane na NC po co im główny rynek jak kase od frajerów już
zebrali.Po prostu po starej znajomości prezes Grodna tak sobie bredzi ze może kupi by ratować kolesia z papierami ampli przed upadłością

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AMPLI 0,00% 1,08 2023-06-01 15:00:00