Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: 81,82%

Niebawem minie 2 tygodnie od daty publikacji niby raportu

Zgłoś do moderatora
a nikt w firmie nie ma nawet czasu napisać sprostowania i prognozowanego nowego terminu publikacji hahaha

jeżeli to ich przerasta to pomyślcie co wróży dalej tej spółce hahaha

a ja myślę że mają inny problem, pis wziął się za przekręty i biegli nie podpisują byle czego, muszą podpisywać wiarygodne raporty bo mogą ponieść konsekwencje i nie ma komu podpisać .....

  • Niebawem minie 2 tygodnie od daty publikacji niby raportu Autor: ~ciekawe

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HEMP -7,83% 0,20 2020-01-15 16:49:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.