Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,35 zł , zmiana od tamtej pory: -40,43%

niebawem dostaniecie szczała w kolano

Zgłoś do moderatora
przez dwa lata kurs nurkował w dół, teraz nagle idzie w górę przy pompowanym kursie bez rzeczonego pozytywnego infa. Główni gracze wychodzą na razie jeden niebawem dostaniecie zapewne kolejne info o wyjściu drugiego.... jeśteśmy nęceni bezinformacją patrząc tylko na "superodbicie" a prawda jest taka że dostajemy papier który ma zapewne wartość zerową. Nie jestem dobrym wujkiem bo mam papier od poziomu 20zł. Niewiele co prawda, ale jestem na tyle długo by wyrobić sobie opinie o spóle. i jeszcze jedno. TO SĄ FIXY - DZIŚ TKO JEST NA 3,50zł i się niecierpliwimy dlaczego widlarze nie puszczają, JUTRO ZAŚ TKO BĘDZIE ZNOWU 1,44 ALBO NIŻEJ i będziecie znowu w czarnej d***ie. Pomyślicie a kij tam zaczekam i będziecie w papierze jak ja na lata. Róbcie co chcecie ale nie ulegajcie emocjom patrzcie co się dzieje od lat a nie od dwóch tygodni. a sama chodliwość papieru i ilość dni w których występuje handel to już odrębny temat. do zobaczyska topielce!!!!!!!!!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KDMSHIPNG 0,72% 1,40 2019-05-06 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.