Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,61 zł , zmiana od tamtej pory: 175,41%

nie zmieniaj wątku zostaniesz tu sam straty i O przychodów

Zgłoś do moderatora
a kurs 60 gr jak można kogoś w to ubierać ludzie czytajcie troche on was ubiera potem wam wywali i zostaniecie z niczym bo komu to sprzedacie jantar i spac to ta sama stajnia już się ludzie wyleczyli nie tykajcie tego niech zostanie z tym sam ze sobą jak można kupić spólke która nic nie robi i nie przychodów myśleć
  • nie zmieniaj wątku zostaniesz tu sam straty i O przychodów Autor: ~maniek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SPARKVC -11,58% 1,68 2021-11-26 16:45:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.